- Objavljeno: 28.01.2025.
Državna vatrogasna škola Osijek otvorila vrata srednjoškolcima i maturantima
Državna vatrogasna škola odjel Osijek sudjelovala je na manifestacijama na kojima su se srednjoškolci i maturanti mogli upoznati s informacijama kako postati vatrogasac
U Gospodarskom centru Osječko-baranjske županije smještenom u Osijeku, 24. i 25. siječnja održana je Smotra osječkog sveučilišta i Sajam mogućnosti za srednjoškolce i maturante, a na kojem je sudjelovala i Državna vatrogasna škola odjel Osijek.Posjetitelji su mogli posjetiti izložbeni prostor Državne vatrogasne škole odjel Osijek gdje su učenici završnih razreda osnovnih i srednjih škola te svi zainteresirani u izravnom kontaktu s vatrogascima i nastavnicima osječkog odjela škole mogli saznati informacije o mogućnostima razvoja karijere i programima prekvalifikacije koje omogućuje DVŠ.
Vatrogasci su u sklopu ovog događaja svim zainteresiranima dali sve informacije kako postati dio vatrogasne obitelji te podijelili svoja iskustva s brojnih intervencija.




